Dziś mamy 23 marca 2026, poniedziałek, imieniny obchodzą:
10-10-2018
Oceń film: 165 144
udostępnij na FB

Komentarze (2)

    • 0 (0)

    karakan 1, 06-10-2020 09:50:46

    dobry sztos

    odpowiedz

    • 0 (0)

    Penetrator, 20-11-2020 19:45:02

    A gdzie film z przesluchania . . ?

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! - pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!

0

Specjalna publikacja. 45. rocznica kryzysu bydgoskiego

W związku z 45. rocznicą kryzysu bydgoskiego #1981 r. Delegatura IPN w Bydgoszczy przygotowała specjalną publikację, która omawia przebieg strajku rolników, który był istotną częścią tamtych wydarzeń.

(czytaj więcej)
0

Coraz więcej osób wraca do prostego jedzenia. Sprawdzone przepisy

Po latach diet eliminacyjnych i żywieniowych# eksperymentów coraz więcej osób wraca do prostego podejścia do jedzenia: liczy się jakość składników. Współczesne trendy żywieniowe coraz częściej podkreślają znaczenie pełnowartościowych produktów, naturalnych receptur i składników, które od pokoleń stanowiły podstawę codziennej diety. W tym kontekście na nowo odkrywane są produkty takie jak dobrej jakości mięso oraz sery — sycące, naturalne i bogate w wartości odżywcze.

(czytaj więcej)
0

Smardz jadalny w ogrodzie. Wiosenne grzybobranie

Choć dla wielu sezon na grzybobranie zaczyna się #jesienią, wraz z wiosennym ociepleniem prawdziwi miłośnicy grzybów ruszają do lasów. To właśnie wtedy pojawiają się smardze – jedne z najbardziej pożądanych grzybów w Polsce. Warto jednak pamiętać, że smardze są w naszym kraju pod częściową ochroną, a ich zbieranie w środowisku naturalnym wiąże się z rygorystycznymi zasadami.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Zespołu Downa. Symbolem kolorowe skarpetki

Od kilkunastu lat, 21 marca obchodzony jest# Światowy Dzień Zespołu Downa zwany Dniem Kolorowej Skarpetki. Został on ustanowiony w 2005 roku.

(czytaj więcej)