Dziś mamy 27 grudnia 2024, piątek, imieniny obchodzą:
23 grudnia 2024

Czego nie wolno przechowywać w piwnicach? Obowiązki użytkowników

fot. pixabay

fot. pixabay

Z inicjatywy Wydziału Przeciwdziałania Zagrożeniom# Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu został stworzony plakat, zawierający informacje dotyczące ograniczeń składowania materiałów niebezpiecznych w piwnicach.

Autorem plakatu jest bryg. Marta Kacprzycka - Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie. Plakat powstał w celu uświadamiania i przypominania o obowiązkach użytkowników budynków.

Opracowała: Klaudia Stawicka, Wydział Przeciwdziałania Zagrożeniom KW PSP w Poznaniu

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Szopki z bogatą tradycją. Zachwycają swoją wyjątkowością

Tradycja szopkarska w Krakowie trwa# nieprzerwanie od XIX wieku. Pierwotnie wykonywaniem szopek trudnili się rzemieślnicy z ówczesnych przedmieść Krakowa, szczególnie Krowodrzy i Zwierzyńca.

(czytaj więcej)
0

Wyniki kontroli jakości ryb i owoców morza. Pobrano próbki

Zbliża się Wigilia i podczas świątecznej kolacji na# stołach w wielu domach pojawią się ryby. IJHARS wzięła pod lupę jakość produktów rybołówstwa.

(czytaj więcej)
0

Noc wigilijna jasna, to stodoła ciasna. Po wieczerzy obserwowano niebo

Na wsi popularne były w dzień wigilijny wróżby# związane z magią urodzaju. Szeroko rozpowszechnionym zwyczajem było kładzenie kawałka opłatka pod każdą miskę z potrawą wigilijną. Jeśli opłatek się przykleił do dna naczynia, oznaczało to urodzaj tej rośliny, z której przygotowana była potrawa. Domownicy każdej potrawy musieli spróbować, gdyż wierzono, że ilu potraw się nie spróbuje, tyle przyjemności omi­nie człowieka w ciągu następnego roku. Zjedzenie każdej z potraw miało z kolei zapewnić urodzaj da­nej rośliny w przyszłym roku.

(czytaj więcej)